Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 16:00 Varzim- Sporting Covilha 1 - 2.10

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 34
Join date : 2008-07-13

16:00 Varzim- Sporting Covilha 1 - 2.10  Empty
PostSubject: 16:00 Varzim- Sporting Covilha 1 - 2.10    16:00 Varzim- Sporting Covilha 1 - 2.10  EmptyMon 06 Nov 2017, 02:12

Sastaju se Varzim i Covilha u okviru 13.kola Segundle Lige, Portugal, a ja tipujem na pobedu domaćina.

Varzim se nalazi na 18.mestu na tabeli, dakle u opasnoj zoni su i do sada su upisali skor od 3-3-6. Na poslednjih 5 mečeva imaju čak 3 poraza uz jedan remi, mada ja mislim da će danas toj seriji utakmica bez pobeda, tačnije ne znaju za pobedu na poslednja 4 meča, da dodje kraj. Oni su kod kuce na skoru 2-3-1. Imaju 12 bodova, što je samo bod manje od timova koji su van opasne zone, tako da rano je suditi o tome gde će zavrsiti na kraju, ali svakako mislim da iako su u losoj formi, Covihla nije nista kvalitetnija od njih, stoga mislim da mogu danas do pobede.

Covihla je na 9.mestu na tabeli sa skorom 4-4-4 i imaju 16 bodova. Oni su na poslednjih 5 mečeva upisali čak 3 pobede i 2 remija, a danas ih ceka gostovanje gde na strani igraju 1-3-2. Covihla je poslednja 2 puta u gostima dobila Varzim, mada mislim da je vreme doslo da Varzim prekine ovu seriju i dodje do pobede. Srećno!

Varzim- Sporting Covilha 1 - 2.10 lol!
Back to top Go down
https://tipoteka.board-directory.net
 
16:00 Varzim- Sporting Covilha 1 - 2.10
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: TIPOTEKA :: POSTIRAJ VAS TIP ZA PONEDELJAK 06.11.2017-
Jump to: